Home

CCIQ
cross-cultural intelligence

We help you achieve the
most excellent outcome for your project

CCIQ Cross-Cultural Intelligence

to firma specjalizująca się w zarządzaniu międzykulturowym, oferująca doradztwo, treningi i spersonalizowane formy rozwojowe pomagające osiągnąć efektywną współpracę i trwałe partnerstwo w międzynarodowym biznesie. Celem naszych działań jest zapewnienie zrozumienia i efektywności pracy w środowisku wielokulturowym. Nasze projekty mają na celu rozwój kompetencji społecznych i kulturowych ludzi w organizacjach, usprawnianie procesów biznesowych oraz wspieranie filozofii organizacji zorientowanej na kulturowo zróżnicowanego klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego.
Pracując z organizacjami dążymy do maksymalizacji zwrotu z inwestycji poprzez rozwój umiejętności społecznych, rozszerzenie wiedzy z zakresu zarządzania i współpracy w zespołach wielokulturowych.
Realizowane przez nas projekty obejmują cztery podstawowe moduły zarządzania organizacjami w środowiskach międzynarodowych:
- komunikacja i kompetencje społeczne, kultura organizacyjna, przywództwo, oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

CCIQ skupia konsultantów z kilkunastu kultur: Środkowo-Wschodniej i Zachodniej Europy, Skandynawii, Bliskiego Wschodu oraz Azji. Każdy z projektów prowadzony jest przez konsultanta specjalizującego się w konkretnej kulturze.

o cciq

Nasz zespół

CCIQ skupia konsultantów z kilkunastu kultur: Środkowo-Wschodniej i Zachodniej Europy, Skandynawii, Bliskiego Wschodu oraz Azji. Każdy z projektów prowadzony jest przez konsultanta specjalizującego się w konkretnej kulturze.

Zobacz zespół

zespol cciq

Nasi partnerzy

Poland India to jedyna w Polsce profesjonalna i niezależna strona informacyjno-biznesowa skierowana do przedsiębiorców z Polski oraz Indii. Nasze działania skupiają się w dwóch obszarach – promocja Polskich firm na terenie Indii oraz aktywne poszukiwanie partnerów biznesowych dla osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy z indyjskim partnerem.

LEGALLY
LEGALLY.SMART jest polską kancelarią nowej generacji, w która dostosowała swoje usługi do zmieniających się warunków rynkowych oraz zapewniamy podejście do obsługi prawnej w duchu „smart”, zdobywając uznanie Klientów oczekujących wdrażania nowoczesnych rozwiązań prawnych.
LEGALLY SMART stworzyło specjalny dział dla obsługi klientów zagranicznych, z dedykowaną praktyką India Desk. Posiadają specjalistyczną wiedzę o rynku indyjskim, rozumieją lokalne uwarunkowania i różnice kulturowe, współpracują z renomowanymi kancelariami prawnymi w Indiach, dlatego jako nieliczni na rynku oferują kompleksową obsługę prawną polsko-indyjskich projektów biznesowych dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego z ich klientów.

Nasi klienci

         

     

         

“A major objective of intercultural training used to be to help people cope with un- expected events in a new culture”. Now the most valuable outcome is cultural competence that helps company to strengthen market-oriented approach in culturally diverse environment.

Kontakt
Aleksandra Jaskólska CCIQ
aleksandra.jaskolska@cciq.pl
+48 660 672 763
Warszawa, Polska