Start

Poznaj naszą ofertę

Firma doradczo-szkoleniowa CCIQ Cross Cultural Intelligence powstała z myślą o przedsiębiorstwach i instytucjach wielonarodowych, a także organizacjach działających na zróżnicowanych kulturowo rynkach wewnątrzkrajowych i światowych.

Od lat prowadzimy projekty i organizujemy szkolenia międzykulturowe dla firm, organizacji i klientów instytucjonalnych, dla ktorych różnice kulturowe w biznesie oraz komunikacja międzykulturowa postrzegane są jako istotne czynniki warunkujące sukces na rynkach międzynarodowych.

Świadcząc usługi z zakresu planowania i implementacji strategii międzykulturowego zarządzania zasobami ludzkimi oraz przywództwa w środowisku międzykulturowym staramy się wpierw zdefiniować stopień różnorodności oraz obszary rozwoju organizacji, a następnie zaproponować zmiany, których wprowadzenie wpłynie na rozwój kompetencji kulturowych organizacji i jej pracowników.

Zobacz całość

Usługi

Naszą filozofią i celem naszych działań jest zapewnienie efektywności i synergii pracy w środowisku zróżnicowanym kulturowo.

Zobacz całość

Szkolenia

Komunikacja, Expat training, Zarządzanie różnorodnością. Przywództwo, Zespoły międzynarodowe, MZZL.

Zobacz całość

Kontakt

Dyrektor Zarządzający
Aleksandra Jaskólska
tel.: +48 660 672 763
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz całość

Nasz niesamowity zespół


Aleksandra Jaskólska


Izabela Markiewicz-Czapińska


Marcin Kazanowski


Radek Pyffel


dr Adam Burakowski


Darya Kazanowska


Agata Zięba


Dr Katarzyna Jarecka-Stępień


Katarzyna Radecka

Zaufały nam

Takie firmy

Coca-Cola Hellenic

Volvo Group


Nordea


NokiaSiemensNetworks


Podoba ci się to co robimy Nie czekaj Skontaktuj się znami


Zostaw nam wiadomość, czego oczekujesz od nas, skontaktujemy sie tak szybko jak to możliwe