Nasz zespół

Ola jest autorem programów szkoleniowych na temat różnic kulturowych w biznesie. Realizuje projekty związane z rozwojem kompetencji międzykulturowych, specjalizuje się w kulturze biznesu Indii.

Specjalista z zakresu nowoczesnych praktyk zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji, w szczególności rozwoju pracowników oraz doskonalenia kompetencji społecznych w zakresie m.in. przywództwa, motywowania, komunikacji, kreowania zaangażowania, również w środowisku międzykulturowym. 

Iza jest autorem programów szkoleniowych i artykułów na temat różnic kulturowych w biznesie. Realizuje projekty z krajami nordyckimi, Europy Zachodniej oraz Azji. Posiada licencję IAP Intercultural Awareness Profiler Trompenaars Humpden Turner.

Konsultant ds. stosunków międzynarodowych i komunikacji z wykształceniem w administracji publicznej, polityce i stosunkach międzynarodowych. Jako długoletnia mieszkanka Toronto, jednego z najbardziej wielokulturowych i różnorodnych miast na świecie, Maria uzyskała szerokie międzykulturowe doświadczenie, współdziałając z różnymi narodowościami i ich zwyczajami.

Adam jest trenerem specjalizującym się w kulturze biznesu krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz Indii. Autor książek z zakresu kultury, sytuacji politycznej, polityki międzynarodowej i zwyczajów krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz Indii.

Radek jest trenerem specjalizujący się w kontaktach z partnerami z Chin. Od lipca 2016 roku wicedyrektor w Azjatyckim Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB) i reprezentant Polski w banku.

Szkoleniowiec, wykładowca, autor książek i publikacji o gospodarce, kulturze, polityce i historii Azji Południowej. Były Konsul Generalny RP w Mumbaju. Posiada bogate doświadczenie jako konsultant biznesowy na rynkach azjatyckich.

Marcin jest trenerem specjalizującym się w kulturze biznesu krajów Europy Wschodniej. Pracował na Białorusi w organizacjach pozarządowych zajmujących się szkoleniami, treningami i wymianą międzynarodową.

Darya jest trenerem specjalizującym się w kulturze biznesu krajów Europy Wschodniej. Jako tłumacz i opiekun biznesowy pracowała dla wielu polskich firm uczestniczących w targach branżowych na Białorusi.


Agata jest trenerem specjalizującym się w kulturze biznesu krajów Zatoki Perskiej. Swoją wiedzę o regionie Zatoki Perskiej po studiach w Polsce pogłębiała od 2007 roku jako Visiting Study Fellow na Uniwersytecie Oksfordzkim, Queen Elizabeth House.

“A major objective of intercultural training used to be to help people cope with un- expected events in a new culture”. Now the most valuable outcome is cultural competence that helps company to strengthen market-oriented approach in culturally diverse environment.

Kontakt
Aleksandra Jaskólska CCIQ
aleksandra.jaskolska@cciq.pl
+48 660 672 763
Warszawa, Polska