Nasz zespół

Search our Site

Konsultant ds. stosunków międzynarodowych i komunikacji z wykształceniem w administracji publicznej, polityce i stosunkach międzynarodowych. Jako długoletnia mieszkanka Toronto, jednego z najbardziej wielokulturowych i różnorodnych miast na świecie, Maria uzyskała szerokie międzykulturowe doświadczenie, współdziałając z różnymi narodowościami i ich zwyczajami.

Mieszkała również w Peru, gdzie uczestniczyła w międzynarodowym projekcie rozwojowym.
Posiada zróżnicowane doświadczenie zawodowe, które obejmuje zarówno sektor prawny, jak i stosunki międzynarodowe. Przez wiele lat Maria była zatrudniona w kancelariach prawnych w Toronto oraz w Ministerstwie Sprawiedliwości. W Warszawie pracowała jako Specjalista ds. Komunikacji w Bird and Bird LLP oraz Starszy Specjalista od spraw Public Relations w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych. Obecnie Maria pracuje w Ambasadzie Brytyjskiej, gdzie organizuje wizyty ministerialne na wysokim szczeblu oraz konferencje z sektorem publicznym i prywatnym.
Maria ukończyła szkolenia od komunikacji międzykulturowej i uzyskała certyfikat w protokole dyplomatycznym oraz savoir vivre. Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Ryerson w Toronto i kończy studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim - specjalizację w zakresie spraw europejskich.

“A major objective of intercultural training used to be to help people cope with un- expected events in a new culture”. Now the most valuable outcome is cultural competence that helps company to strengthen market-oriented approach in culturally diverse environment.

Kontakt
Aleksandra Jaskólska CCIQ
ola@cciq.pl
+48 660 672 763
Warszawa, Polska