Nasz zespół

Search our Site


Agata jest trenerem specjalizującym się w kulturze biznesu krajów Zatoki Perskiej. Swoją wiedzę o regionie Zatoki Perskiej po studiach w Polsce pogłębiała od 2007 roku jako Visiting Study Fellow na Uniwersytecie Oksfordzkim, Queen Elizabeth House.

Agata jest trenerem specjalizującym się w kulturze biznesu krajów Zatoki Perskiej.Jest absolwentką studiów filologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, językoznawcą, arabistką. Swoją wiedzę o regionie Zatoki Perskiej po studiach w Polsce pogłębiała od 2007 roku jako Visiting Study Fellow na Uniwersytecie Oksfordzkim, Queen Elizabeth House, gdzie zajmowała się przemianami społeczno-politycznymi zachodzącymi w państwach tzw. Rady Współpracy Zatoki (Kuwejt, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Arabia Saudyjska, Bahrajn). W latach 2007-2008 pracowała jako administrator i edukator w Iqra Islamic School Oxford, gdzie zajmowała się problemami dotykającymi wyznawców islamu żyjącymi w Wielkiej Brytanii. Absolwentka Europejskiej Akademii Dyplomacji w Warszawie. Stażystka w Ambasadzie RP w New Delhi (Indie). W latach 2008-2009 Project Development Consultant w firmie deweloperskiej Murooj Holding w Kuwejcie.

“A major objective of intercultural training used to be to help people cope with un- expected events in a new culture”. Now the most valuable outcome is cultural competence that helps company to strengthen market-oriented approach in culturally diverse environment.

Kontakt
Aleksandra Jaskólska CCIQ
ola@cciq.pl
+48 660 672 763
Warszawa, Polska