Nasz zespół

Search our Site

Marcin jest trenerem specjalizującym się w kulturze biznesu krajów Europy Wschodniej. Pracował na Białorusi w organizacjach pozarządowych zajmujących się szkoleniami, treningami i wymianą międzynarodową.

Marcin jest specjalistą z zakresu kultury, sytuacji politycznej, polityki międzynarodowej i zwyczajów krajów Europy Wschodniej. Pracował na Białorusi w organizacjach pozarządowych zajmujących się rozwojem kulturalnym, szkoleniami, treningami i wymianą międzynarodową, a także organizacją konferencji dla miejscowej młodzieży. Absolwent Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność Rosjoznawstwo. Pracownik działów exportu i marketingu kilku firm zajmujących się handlem z krajami byłego ZSRR. Obecnie pracownik działu exportu jednej z firm produkcyjnych na południu Polski.

“A major objective of intercultural training used to be to help people cope with un- expected events in a new culture”. Now the most valuable outcome is cultural competence that helps company to strengthen market-oriented approach in culturally diverse environment.

Kontakt
Aleksandra Jaskólska CCIQ
ola@cciq.pl
+48 660 672 763
Warszawa, Polska