Nasz zespół

Search our Site

Darya jest trenerem specjalizującym się w kulturze biznesu krajów Europy Wschodniej. Jako tłumacz i opiekun biznesowy pracowała dla wielu polskich firm uczestniczących w targach branżowych na Białorusi.

Darya jest specjalistą z zakresu kultury, sytuacji politycznej, polityki międzynarodowej i zwyczajów krajów Europy Wschodniej. Uczestniczka kilku wymian międzynarodowych i projektów kulturowo-językowych w Polsce i krajach Wspólnoty Niepodległych Państwa. Obywatelka Białorusi, od kilku lat mieszkająca w Polsce. Absolwentka Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego w Mińsku, specjalność filologia słowiańska (polska). Przez dłuższy czas współpracowała z Instytutem Polskim w Mińsku. Jako tłumacz i opiekun biznesowy pracowała dla wielu polskich firm uczestniczących w targach branżowych na Białorusi. Obecnie pracuje jako handlowiec w firmie produkcyjno- handlowej na południu Polski.

“A major objective of intercultural training used to be to help people cope with un- expected events in a new culture”. Now the most valuable outcome is cultural competence that helps company to strengthen market-oriented approach in culturally diverse environment.

Kontakt
Aleksandra Jaskólska CCIQ
ola@cciq.pl
+48 660 672 763
Warszawa, Polska