Nasz zespół

Search our Site

Radek jest trenerem specjalizujący się w kontaktach z partnerami z Chin. Od lipca 2016 roku wicedyrektor w Azjatyckim Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB) i reprezentant Polski w banku.

Radosław Pyffel, chiń Rui De Xing
Radek jest socjologiem, trenerem międzykulturowym, specjalizujący się w kontaktach z partnerami z Chin. Od lipca 2016 roku wicedyrektor w Azjatyckim Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB) i reprezentant Polski w banku. W przeszłości prezes think-tanku Centrum Studiów Polska-Azja (CSPA, obecnie senior fellow tej organizacji), a także autor kilku książek dotyczących Chin i Azji i kilkudziesięciu artykułów. W Chinach i na Tajwanie spędził kilka lat, najpierw studiując, a później pracując w chińskim biznesie jako przedstawiciel polskich firm w Chinach oraz na Dalekim Wschodzie i zajmując się działalnością importową. Włada językiem chińskim ( dialekt mandaryński).

“A major objective of intercultural training used to be to help people cope with un- expected events in a new culture”. Now the most valuable outcome is cultural competence that helps company to strengthen market-oriented approach in culturally diverse environment.

Kontakt
Aleksandra Jaskólska CCIQ
ola@cciq.pl
+48 660 672 763
Warszawa, Polska