Nasz zespół

Search our Site

Kasia jest związana z branżą rekrutacyjną, posiada również ponad kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu szkoleń i sprzedaży. Aktywnie wspiera osoby szukające pracy w procesach coachingowych.

Kasia jest związana z branżą rekrutacyjną od 2008r., posiada również 18-letnie doświadczenie z obszaru szkoleń i sprzedaży. Absolwentka Filologii Angielskiej na UW oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na SWPS. Ukończyła również kurs "Professional Coaching Certificate" zgodny z programem CFC/PCD oraz wymaganiami akredytacyjnymi International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Doświadczenie zdobywała pracując zarówno po stronie agencji rekrutacyjnych, jak i samodzielnie realizując projekty dla wielu firm polskich i zagranicznych. Coach kariery: aktywnie wspiera osoby szukające pracy w procesach coachingowych, jak również prowadzi autorskie warsztaty, podczas których uczy, jak mówić o swoich kompetencjach, jak napisać skuteczne CV oraz jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy o pracę. Pomaga w zaplanowaniu kariery oraz budowaniu marki osobistej w kontekście obecności na rynku pracy. Więcej informacji na: www.hr-inspire.pl

“A major objective of intercultural training used to be to help people cope with un- expected events in a new culture”. Now the most valuable outcome is cultural competence that helps company to strengthen market-oriented approach in culturally diverse environment.

Kontakt
Aleksandra Jaskólska CCIQ
ola@cciq.pl
+48 660 672 763
Warszawa, Polska