Nasz zespół

Search our Site

Ola jest autorem programów szkoleniowych na temat różnic kulturowych w biznesie. Realizuje projekty związane z rozwojem kompetencji międzykulturowych, specjalizuje się w kulturze biznesu Indii.

Iza jest autorem programów szkoleniowych i artykułów na temat różnic kulturowych w biznesie. Realizuje projekty z krajami nordyckimi, Europy Zachodniej oraz Azji. Posiada licencję IAP Intercultural Awareness Profiler Trompenaars Humpden Turner.

Radek jest trenerem specjalizujący się w kontaktach z partnerami z Chin. Od lipca 2016 roku wicedyrektor w Azjatyckim Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB) i reprezentant Polski w banku.

Kasia jest związana z branżą rekrutacyjną, posiada również ponad kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu szkoleń i sprzedaży. Aktywnie wspiera osoby szukające pracy w procesach coachingowych.

Adam jest trenerem specjalizującym się w kulturze biznesu krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz Indii. Autor książek z zakresu kultury, sytuacji politycznej, polityki międzynarodowej i zwyczajów krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz Indii.

Szkoleniowiec, wykładowca, autor książek i publikacji o gospodarce, kulturze, polityce i historii Azji Południowej. Były Konsul Generalny RP w Mumbaju. Posiada bogate doświadczenie jako konsultant biznesowy na rynkach azjatyckich.

Marcin jest trenerem specjalizującym się w kulturze biznesu krajów Europy Wschodniej. Pracował na Białorusi w organizacjach pozarządowych zajmujących się szkoleniami, treningami i wymianą międzynarodową.

Specjalista z zakresu uczenia się i rozwoju w wielokulturowym środowisku pracy, oraz budowania międzykulturowych kompetencji społecznych w obszarze zarządzania różnorodnością, m.in. stylów przywódczych, motywowania, komunikacji, kreowania zaangażowania i współpracy w wielokulturowych zespołach.

Darya jest trenerem specjalizującym się w kulturze biznesu krajów Europy Wschodniej. Jako tłumacz i opiekun biznesowy pracowała dla wielu polskich firm uczestniczących w targach branżowych na Białorusi.

Konsultant ds. stosunków międzynarodowych i komunikacji z wykształceniem w administracji publicznej, polityce i stosunkach międzynarodowych. Jako długoletnia mieszkanka Toronto, jednego z najbardziej wielokulturowych i różnorodnych miast na świecie, Maria uzyskała szerokie międzykulturowe doświadczenie, współdziałając z różnymi narodowościami i ich zwyczajami.

“A major objective of intercultural training used to be to help people cope with un- expected events in a new culture”. Now the most valuable outcome is cultural competence that helps company to strengthen market-oriented approach in culturally diverse environment.

Kontakt
Aleksandra Jaskólska CCIQ
ola@cciq.pl
+48 660 672 763
Warszawa, Polska